תריס גלילה חשמלי

תריס גלילה חשמלי, כשמו כן הוא – תריס חשמלי, שנשלט ע”י מתג או שלט ובכך הוא מאפשר לכם לפתוח את התריס מכל מקום בבית. במילים פשוטות יותר, תריס גלילה חשמלי מאפשר לכם למעשה לאוורר את הבית בעודכם יושבים על הספה או אפילו שוכבים במיטה. זהו פתרון נוח, אידיאלי ובעיקר – חכם.

תריס גלילה חשמלי – החוכמה היא בהתאמה

באור אלומיניום אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של תריסים חשמליים. אבל הסוד שלנו, לא טמון רק במגוון התריסים הרחב שאנחנו מציעים לקהל לקוחותינו, אלא ביכולת שלנו להתאים כל תריס ותריס לצרכי הלקוח. אנחנו מבינים שלכל לקוח ולכל בית יש צרכים ושיקולים שונים, שעלינו לקחת בחשבון לפני שאנחנו מגיעים להתקין בביתכם תריס גלילה חשמלי, כמו גודל, רוחב וצורת החלון, הרבה לפני שאנחנו מגישים לכם הצעת מחיר להתקנת התריס החשמלי.

תריס גלילה חשמלי – מחיר מותאם אישית

מחיר התריס החשמלי יכול להשתנות מלקוח ללקוח. לכן, אצלנו באור אלומיניום נגיע אליכם עד הבית, נבדוק, נסתכל ובעיקר – נקשיב. אחרי שיהיו לנו את כל הנתונים החשובים, נוכל לדעת להתאים עבורכם את התריס החשמלי הטוב ביותר עבורכם ועבור ביתכם. רק לאחר מכן, נוכל לתת לכם הצעת מחיר לתריס גלילה חשמלי שמותאמת אישית במיוחד בשבילכם. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם המומחים של אור אלומיניום עוד היום וקבלו שירות מקצועי, אישי ובעיקר – משתלם.

זקוקים לתריס גלילה חשמלי? מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

 


רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות