תריסי אלומיניום

תריסי אלומיניום הם ככל הנראה סוג התריסים הנפוץ ביותר בבנייה בישראל ומסיבה טובה. מדובר בתריס בטיחותי, קל לתפעול, שתורם את חלקו לשמירה על העיצוב הייחודי של הבית ולא פחות חשוב – עוזר לנו לשלוט בכל רגע נתון על כמות האור שנכנס לבית דרך החלון.

תריסי אלומיניום מותאמים אישית

תריסי אלומיניום מגיעים בגדלים שונים ובעיצובים שונים ולכן, המומחיות שלנו כאן באור אלומיניום היא לדאוג שכל תריס ותריס שאנחנו מתקינים בחלונות הבית או העסק שלכם מותאמים אישית לצרכים שלכם. בין אם אלו צרכי בטיחות שדורשים תריסי אלומיניום חזקים ואטומים במיוחד, צרכים עיצוביים שדורשים תריסים בגדלים וסגנונות שונים, בוויסות קרני השמש הנכנסות פנימה בעזרת תריסי אלומיניום חשמליים ואולי אפילו כל השלושה ביחד. באור אלומיניום אנחנו נגיע עד אליכם ונוודא שתקבלו את הטוב ביותר.

תריסי אלומיניום במחיר הוגנים

כשזה נוגע למחיר – אתם יכולים לסמוך על צוות המומחים המקצועי של אור אלומיניום, שיעניקו לכם את המחירים הטובים וההוגנים ביותר בהשוואה למתחרים. הצוות שלנו יגיע אליכם עד לבית או לעסק ויערוך בדיקה מעמיקה כדי להבין בדיוק מהם הצרכים והשיקולים שצריכים להילקח בחשבון ובהתאם – יחליט אילו תריסי אלומיניום יוכלו לספק עבורכם את המענה הטוב ביותר. רק לאחר הבדיקה, תקבלו מאתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד שבסופה מחכה לכם תריס האלומיניום החדש שלכם.

מתעניינים בתריסי אלומיניום? צרו אתנו קשר עוד היום!

 

זקוקים לתריסי אלומיניום? מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד


רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות