קירות מסך אלומיניום

קירות מסך מאלומיניום, יכולים לשדרג את העיצוב של כל בניין. הם יכולים להפוך אותו מבניין רגיל לבניין מרהיב ביופיו, שמושך את העין של כל מי שעובר על ידו. קירות מסך מאלומיניום הם תוספת אלגנטית, נקייה ופשוטה, שיכולה להשלים את העיצוב הכולל של הבניין ולהעניק לו מראה יוקרתי ומעניין הרבה יותר. ובאור אלומיניום – קירות מסך הם המומחיות שלנו.

מתכנון ועד ביצוע – קירות מסך אלומיניום

עם ניסיון של למעלה מעשר שנים בתכנון וניהול פרויקטים של קירות מסך מאלומיניום – אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו באור אלומיניום, תמצאו את המומחים עם הידע והניסיון הרחב ביותר בתחום, שיודעים להתאים עבורכם את קירות מסך האלומיניום בהתאם לצרכים השונים שלכם בעת התכנון, העיצוב והבנייה. בין אם אתם זקוקים לקירות מסך שקופים, אטומים או אפילו רק חצי אטומים – באור אלומיניום נדע לתכנן ולנהל את הפרויקט בצורה יעילה ונכונה, שבסופה תתקבל תוצאה באיכות גבוהה ומרשימה. אנו מתקינים קירות מסך זכוכית מהחומרים האיכותיים ביותר.

קירות מסך אלומיניום – על איכות לא מתפשרים

באור אלומיניום, קירות מסך הם ההתמחות העיקרית שלנו. לכן, אנחנו לא מתפשרים על האיכות – לא של השירות, לא של התכנון, לא של החומרים ולא של ההקמה. אנחנו דואגים שכל פרט ופרט בפרויקט מבוצע בצורה הנכונה והבטוחה ביותר לשביעות רצונו של הלקוח. לכן, אם אתם מעוניינים בקירות מסך מאלומיניום וזקוקים לצוות מומחים מקצועי בעל ניסיון וידע עשיר בתחום – אנחנו מחכים לשיחתכם.

קירות מסך אלומיניום – נקיון ותיקון

אנחנו באור אלומיניום מספקים גם שירותים של תיקון קירות מסך, כולל החלפת זכוכית של קירות מסך. בנוסף, תוכלו ליהנות גם משירות של נקיון קירות מסך על בסיס קבוע ומשירות תחזוקה שוטפת.

זקוקים לקירות מסך אלומיניום ומעוניינים לשמוע אודות נושא קירות מסך מחירים?

מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!
נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות