סגירת חורף למסעדות

באור אלומיניום אנחנו מבינים שכאשר זה נוגע למסעדה שלכם – כל חלק וחלק ממנה הוא חשוב וצריך להיות מנוצל במלואו. אנחנו יודעים שאתם, בעלים המסעדות, לא יכולים לאפשר לעסק שלכם לוותר על מקומות הישיבה שנמצאים מחוץ לחלל הסגור של המסעדה, בחצר או במרפסת. אלו מקומות חשובים שכדאי שתהיה לכם את האפשרות להשתמש בהם בהתאם לכמות האנשים שמגיעה למסעדה, לא רק בקיץ או באביב – אלא גם בחורף. ובעזרת המומחים של אור אלומיניום, סגירת חורף למסעדות יכולה להפוך לפתרון נוח ואידיאלי, שתרצו להשתמש בו גם בכל שאר עונות השנה.

סגירת חורף למסעדות בעיצוב מרהיב

באור אלומיניום, סגירת חורף למסעדות היא הרבה יותר מרק אטימה חזקה נגד גשמים, רוחות וקור. העיצוב החדשני שלנו יספק לאורחי המסעדה שלכם תחושה חמימה ונעימה, גם כשבחוץ קר או גשום, בעזרת בידוד תרמי שישמור על הטמפרטורה הנכונה ובעזרת בידוד אקוסטי, שידאג שהאווירה במסעדה שלכם לא נפגמת בגלל רעשי הסופה שעלולים להגיע מבחוץ. אנחנו מתאימים את הסגירה והעיצוב שלנו כך שיתאימו בדיוק למסעדה שלכם ולצרכים השונים שבה.

סגירת חורף למסעדות במחירים שיחממו את הלב

באור אלומיניום אנחנו יודעים שניהול מסעדה זה עסק מורכב, שכולל בתוכו אלמנטים רבים. לכן, אנחנו מציעים לכם סגירת חורף למסעדות במחירים טובים והוגנים אשר מותאמים אישית למסעדה שלכם.

זקוקים לסגירת חורף למסעדות? מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד


רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות