חלונות אלומיניום

בעבר היו חלונות הבית עשויים מברזל יצוק, מה שהצריך הרבה מאמץ, הן מבחינת דרישות הייצור והן מבחינת דרישות תחזוקת החלון. פעמים רבות הייתה מצטברת חלודה על חלונות הבית, שהייתה נגרמת מאלמנטים הקשורים במזג האוויר כמו גשם, לחות גבוהה ואפילו במליחות גבוהה באוויר שמוצאים בדרך כלל באזורים הקרובים לים. אבל כיום, רוב חלונות הבית או העסק עשויים בעיקר מאלומיניום – שהוא חומר גולמי שהרבה יותר קל לעבד אותו ביחס לברזל והוא גם פחות רגיש לנזקים שהוזכרו לעיל.

הרבה מעבר לחלון

חלונות כבר מזמן הפכו להיות יותר מפתח בקיר הבית שמאפשר לנו להציץ החוצה ומאפשר לאור ואוויר להיכנס פנימה – חלונות הם חלק מעיצוב הבית לכל דבר וככל שערים הפכו להיות רועשות ותוססות, החלונות גם הפכו להיות אלה שמשאירים את הרעש והאובך מחוץ לחדרי הבית. אם כבר הזכרנו עיצוב, חשוב לומר שלאלומיניום יש יתרון נוסף בכך שהוא גמיש יותר מברזל וממתכות אחרות, מה שמאפשר לבעל המקצוע לעצב אותו בשלל צורות שונות וזה פותח בפני הלקוחות מגוון רחב של עיצובים בהתאמה אישית – שזו גם, אגב, המומחיות שלנו באור אלומיניום.
בנוסף, חלונות אלומיניום יכולים להיות משולבים כחלק מעיצוב כולל חדש, כמו למשל חלונות אלומיניום כחלק מסגירה של מרפסת בבית קפה לקראת עונת החורף או סגירה של מרפסת לחדר מגורים בדירה פרטית.

התאמת החלון לבית

חלק מהאפשרויות שחלונות אלומיניום מציעים כוללים התאמה של החלון לבית. נגיד שבניתם בית פרטי והחלטתם שחלק מהחלונות יהיו קטנים יותר מהמקובל וחלק יהיו גדולים יותר מהמקובל ואפילו נגזים ונאמר שהחלטתם שחלון אחד יהיה עגול – עבודת אלומיניום תאפשר עיצוב מותאם של חלונות אלומיניום לכל הנ”ל בלי שום בעיה. הכל תלוי במי בעל המקצוע שבו בחרתם ומה היכולות שלו.

כמה עולה חלון אלומיניום?

מחיר של חלונות אלומיניום משתנה בהתאם לצרכי הלקוח. מה זה בעצם אומר? בגדול, חומר האלומיניום הוא זול בהשוואה לברזל ולמתכות אחרות ולכן חלונות אלומיניום לא יקרים באופן משמעותי, אך מה שעלול ליקר את העניין לפעמים הוא נושא הביקוש הגבוה שיש לחומר זה וכן דרישות עיצוביות מיוחדות, שכוללת עבודה מורכבת, מדויקת וארוכה יותר. כמו כן, המחיר כמובן מושפע מגודלו של החלון ומחיר הרכבתו עשוי להשתנות לפי גובה החלון (האם צריך מנוף למשל). כמובן שבמידה ותזמינו חלון בגודל סטנדרטי המיוצר כחלק מפס יצור קיים, עלותו תהיה נמוכה מחלון שתזמינו בהזמנה אישית, המצריכה עבודה ייחודית של בעל המקצוע.
להצעת מחיר מותאמת של חלונות אלומיניום וכן לייעוץ ללא התחייבות, מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המיומן של אור אלומיניום עוד היום.

זקוקים להתקנת חלונות אלומיניום?

מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות