דלתות אלומיניום

רובנו גדלנו בבתים בהם הדלתות היו ועודן עשויות עץ. מלבד לדלת המשוריינת הניצבת בכניסה לביתנו, שאר דלתות הבית עשויות עץ, לרבות דלתות האמבטיה והשירותים. אפילו דלתות של מחסנים, שאולי היו לחלקנו בבניין או בחצר, היו עשויות עץ. אבל, זה לא אומר שדלתות מתכת הן המצאה חדשה – בעבר היו דלתות מתכת רבות, בעיקר מברזל. אלה היו דלתות כבדות מאוד שבדרך כלל הוצבו בכניסות למפעלים, לארמונות ובכלל במקומות שטמנו בחובן דברים בעלי ערך (כן, גם כספות כמובן).
למה אנחנו מספרים לכם את כל זה? כי מה שאנחנו רוצים להגיד בשורה התחתונה הוא, שכשאתם מחליטים להחליף דלתות בבית או במשרד, אלה לא חייבות להיות דלתות עץ – אלה יכולות להיות דלתות אלומיניום, שמעבר לעובדה שהן מאפשרות לכם התאמה של עיצובן, יש בהן יתרונות רבים שגם אתם יכולים להרוויח מהם.

דלתות פנים אלומיניום

נתחיל מהיתרון הברור של דלתות האלומיניום ביחס לדלתות ברזל – הן קלות כנוצה לעומתן ובנוסף, הן לא מרעישות כמו שדלתות ברזל עלולות להרעיש. למה לבחור בכלל בדלת מתכת אתם שואלים? כבר דיברנו על זה – בגלל אפשרויות העיצוב כמובן!

דלתות כניסה אלומיניום

חשוב לציין שיתרונות האלומיניום הם לא משהו תלוי מיקום. כלומר, זה לא ממש משנה אם מדובר בדלתות פנים או בדלתות אלומיניום חיצוניות אבל, יש יתרון שקשור באופן ישיר בעניין המיקום החיצוני של דלתות הכניסה והוא עניין הנזקים שנגרמים לדלתות מעצם היותן חשופות לאוויר העולם. דלתות מעץ עלולות להירקב בגלל הגשם ודלתות ברזל עשויות להחליד בגלל לחות מוגברת באוויר – מה שבארץ שלנו יש בשפע.
דלתות אלומיניום לעומת זאת, הן יותר עמידות לאורך השנים ולא מגיבות לסביבה כמו חברותיהן עשויות העץ והברזל. ובנוסף – כן, יש את עניין העיצוב הזה שאי אפשר להתעלם ממנו, שמאפשר לנו להזמין דלת כניסה מעוצבת אישית, כאשר אפילו את שם המשפחה שלכם אפשר לסגנן על פניה, ממש כמו בתי האצילים של פעם.

עלות דלתות אלומיניום

אז כמה עולה דלת אלומיניום? פחות מהשאר. למה? כי מדובר בחומר שעלותו זולה ובנוסף לכך, הוא גם חומר רך ביחס לאחרים, מה שהופך את העבודה איתו לקלה הרבה יותר. הוא גמיש הרבה יותר מברזל והוא לא נוטה להישבר כמו עץ. מה גם שהוא ידידותי לסביבה ועיצובו לא כרוך בכריתת עצים. נכון, לא תמיד הוא יעלה בזול ומחירו עשוי להיות גבוה, אך רק בשל עיצוב מסוגנן, מיוחד ויוצא דופן ועל עיצוב מיוחד בעולם של פסי ייצור – שווה לשלם קצת יותר.
להצעת מחיר וייעוץ בנושא דלתות אלומיניום – מוזמנים להתקשר לאור אלומיניום או להשאיר פרטים כאן באתר!

 

זקוקים להתקנת דלתות אלומיניום?

מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

 

רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות