תריס גלילה חשמלי – למה כדאי?

לא מעט אנשים נמנעים מלהתקין תריס גלילה חשמלי בביתם. הסיבה המרכזית לכך, ככל הנראה נובעת מהעובדה שבהשוואה לתריס אלומיניום, מחירו של תריס גלילה חשמלי עלול להיות מעט יקר יותר מהמחיר של התריס הרגיל. אבל בניגוד לתריס האלומיניום, תריס הגלילה החשמלי – מביא עמו יתרונות רבים, שיכולים לספק מענה על מגוון רחב של צרכים. אז מהם חלק מהיתרונות הרבים של תריס הגלילה החשמלי וכיצד הוא יכול לתרום לביתכם?

תריס גלילה חשמלי – פתרון ההצללה המושלם

ישראל היא מדינה שטופת שמש וכשאנחנו חיים במדינה קייצית שכזו, חשוב שתהיה לנו את האופציה לווסת את האור הנכנס פנימה ומשפיע גם על טמפרטורת החדר. במילים אחרות, בניגוד לתריס אלומיניום רגיל, תריס גלילה חשמלי יכול להוות עבורנו את פתרון ההצללה המושלם ולהחזיר לנו את השליטה בכמות קרני האור הנכנסת פנימה ובעוצמתן ובימי הקיץ, תריס הגלילה החשמלי מחזיר לנו את האפשרות לשלוט גם על החום הנכנס פנימה ולקרר מעט את הבית במידת הצורך – מה שיכול לחסוך לכם קצת בהוצאות החשמל, גם על המזגן וגם על התאורה.

תריס גלילה חשמלי – פתרון נוח ויעיל

אחת הסיבות שבגינה הפך תריס הגלילה החשמלי לאחד מסוגי התריסים הפופולריים ביותר, היא העובדה שהוא מציע פתרון נוח ויעיל עבור כל בני הבית. היכולת לשלוט על התריס בשלט רחוק יכולה לשרת אתכם בשני מישורים חשובים – במישור הראשון, התריס מעניק לכם את היכולת לסגור או לפתוח את התריס מכל פינה בחדר, בין אם אתם שוכבים על הספה או מתכוננים לשינה ובמישור השני, תריס הגלילה החשמלי גם מציע פתרון קל לתפעול עבור ילדים, בעלי מוגבלויות, קשישים וכדומה.

תריס גלילה חשמלי – פתרון בטיחותי לבית

פרמטר נוסף שחשוב לקחת בחשבון כאשר אתם מתבלטים האם עליכם להתקין תריס גלילה חשמלי בביתכם, הוא פרמטר הבטיחות. בניגוד לתריס האלומיניום הרגיל, שבמקרים רבים אינו מספק מענה רחב לבטיחות הבית, רמת האטימות והעמידות הגבוהה של תריס הגלילה החשמלי ביחד עם יכולת השליטה מרחוק במידת בצורך, יכולה לספק פתרון אידיאלי גם עבור צרכי הביטחון של הבית.

תריס גלילה חשמלי – מחיר

מחיר תריס גלילה חשמלי משתנה בהתאם לצרכים השונים של כל בית ובית. אבל עם כל כך הרבה יתרונות, שעומדים בניגוד לתריס האלומיניום הרגיל, אפשר להגיד שהמחיר אכן מצליח להצדיק את עצמו.

מחפשים תריס גלילה חשמלי? באור אלומיניום נשמח לעזור.
התקשרו עוד היום לייעוץ חינם וללא התחייבות!

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

רן 052-5077707

 

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות