שימוש בקירות מסך בעיצוב במבנים מפורסמים

כל מי שביקר אי פעם באחת מהערים המרכזיות של העולם מכיר את זה. אתם מטיילים להנאתכם ברחובותיה וסמטאותיה הציוריים של העיר, מתבוננים בבניינים ובמבנים ולפתע מרגישים אליהם משיכה בלתי מוסברת. אתם חושבים לעצמכם, מעבר לעיצוב וצורת המבנה, שיש משהו באותו הבניין שמשאיר אתכם מוקסמים ואולי אפילו פעורי פה. מה זה יכול להיות? הסוד הוא, אם כן, קירות מסך. כן כן. תתפלאו לגלות כמה מבנים מפורסמים בעולם משתמשים בקירות מסך, כדי לפאר את המראה שלהם ולייחד אותם משאר המבנים.

ניו יורק ניו יורק

חובבים ארכיטקטורה? יכול להיות שניו יורק זה היעד בשבילכם. אדריכלים רבים וטובים עיצבו את העיר בצורה כזו, שבנייניה יקרינו ייחודיות ואלגנטיות. חלקם אף השתמשו בקירות מסך זכוכית, כדי להבליט את יצירתם. אחת מיצירות המופת הללו, היא הרחבה שנעשתה לספריית מורגן בשדרה החמישית בניו יורק. באמצעות התקנת קירות זכוכית, הצליח האדריכל רנצו פיאנו, לתת הרגשה של חיבור בין הישן לחדש.

המקדשים של יפן

תאמינו או לא, קירות מסך משמשים גם למקדשים בעולם ומקומות תפילה. מקדש זנשו-ג’י ביפן, הוא מקדש בודהיסטי עם אולם מרכזי גבוה, המורכב מקירות מסך אלגנטיים. בניית המקדש, שתוכננה על ידי האדריכל שינצ’י שיראי בשנות ה-50 של המאה הקודמת, נועדה כדי ליצור הכלאה עדינה בין מסורתיות לבין מודרניזציה. באמצעות שימוש בקירות מסך, הצליח האדריכל להטמיע את המערביות המתפתחת של אותם שנים, עם הפשטות של הבודהיזם.

שדה התעופה רמון

גם אצלנו, בשדה תעופה רמון הקורם עור וגידים לנגד עינינו בתמנע שבדרום הארץ, עושים שימוש בקירות מסך כחלק מהעיצוב הקונספטואלי שלו. האדריכל של השדה אסף מן, קיבל את ההשראה לעיצוב מן הנוף המדברי והסלעי, בו השדה נמצא. מדובר במבנים זוויתיים, מחופי אלומיניום ופרוצים על ידי קירות מסך, עבור כניסות וחצרות הפנים, המעניקים להם מראה מרהיב ונראות עתידנית בלב הפשטות של המדבר.

גם אני רוצה לבניין שלי

מעוניינים להפוך את הבניין שלכם מבניין רגיל לבניין מרהיב? כשמדובר בהתקנת קירות מסך לבניינים, חייבים לפנות למומחים. חברת אור אלומיניום מתאימה לכם קירות מסך אלגנטיים ומלווה אתכם בכל אחד משלבי התכנון, העיצוב והבנייה. עם מקצועיות חסרת פשרות ואיכות חומרים ברמה הגבוהה ביותר שיש, גם אתם יכולים להפוך את הבניין שלכם ליצירת מופת שכל אחד חייב לבקר בו.

קירות מסך מחירים

לקירות מסך מחירים שונים, שתלויים בגודל הקירות ובחומרים השונים הדרושים ללקוח וכן בהיקף עבודת ההתקנה. אנו באור אלומיניום נותנים את הלב והנשמה בכל מה שקשור באיכות ושירות ונשמח לייעץ לכם לגבי קירות המסך שמתאימים לצרכים שלכם. מעוניינים לשמוע עוד על קירות מסך? צרו קשר עמנו עוד היום למידע על מחירים ושירותים נוספים.

זקוקים להתקנה או נקיון של קירות מסך? מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות