קירות מסך אלומיניום – כל המידע

אם אתם מחפשים דרך לשדרג את עיצוב הבניין, הקניון או המרכז המסחרי שאתם מתכננים כרגע או מחפשים קיר שיהיה גם קל וגם חסין מול תנאי מזג האוויר השונים ותזוזות גיאולוגיות – קירות מסך מאלומיניום הם ככל הנראה התשובה המושלמת עבורכם. בנוסף, מדובר באלמנט עיצובי שמצליח להכניס קצת סטייל ואפילו יוקרה לכל בניין או מרכז בו הם מתוקנים. אז מתוך אילו סוגים של קירות מסך ניתן לבחור ומה לגבי התחזוקה השוטפת של קירות המסך? על כך, בהמשך המאמר.

קיר מסך אלומיניום – הסוגים השונים

ישנם 4 סוגי קירות מסך מאלומיניום, מתוכם תוכלו לבחור:

1. קיר מסך אקלימי Mdg – קיר מסך אלומיניום ידידותי לסביבה, שיכול לעזור להבטיח חיסכון משמעותי באנרגיה לצד בידוד תרמי ברמה גבוהה ואיכותית מאוד.

2. קיר מסך Mrg עם סרגלי זיגוג – קיר מסך אלומיניום בעל עיצוב ייחודי מעניין, שניתן לו בזכות סרגלי הזיגוג האופקיים והאנכיים הקיימים בו, היוצרים מעין מראה רשתי. את כיסויי האלומיניום ניתן לעצב על חזונו ודרישתו של הלקוח.

3. קיר מסך Msg עם הדבקה סטרוקטורלית – קיר מסך אלומיניום בעל מאפייני עיצוב ייחודים שמשלבים סרגלי זיגוג ותפרי הדבקה והכל – במקום אחד. השילוב המיוחד בין השניים, מאפשרים ללקוח לבחור בין שלל אפשרויות עיצוב שונות.

4. קיר מסך מסגרות Mfg – קיר מסך אלומיניום בעל חזית מעודנת יותר, בזכות העובדה שזיגוג הקיר מותקן ישירות על מסגרות האלומיניום המחוברות של שלד קיר המסך. מתאים לקבלת עיצוב אלגנטי ועדין יותר.

תחזוקה קירות מסך – ניקיון ותיקון

בשורה התחתונה, קירות מסך אלומיניום אינם חלק מהמבנה עצמו, אלא בעיקר נועדו לספק את הצרכים העיצוביים של הבניין לצד תכונות נוספות, כמו עמידות מול תנאי מזג אוויר והכנסת אור טבעי לבניין בצורה שתספק אווירה נעימה וטובה יותר במקום. לכן, חשוב לציין שהתחזוקה של קירות המסך היא איננה תחזוקה של המבנה עצמו וכיוצא בזאת, צריכה להתבצע בנפרד, כאשר התחזוקה מתבצעת אך ורק על קירות המסך. באור אלומיניום, אנחנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של שירותי תחזוקה לכלל הסוגים השונים של קירות המסך, בין אם מדובר בקיר אקלימי או בקיר מסגרות ועוד. שירותי התחזוקה של אור אלומיניום כוללים שירותי ניקיון על בסיס קבוע וכן, גם שירותי תיקון מסך בשעת הצורך.

 

זקוקים להתקנה או נקיון של קירות מסך? מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

רן 052-5077707

 

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות