עבודות אלומיניום לבניין

בכל פרויקט של בנייה יש שימוש רב באלומיניום, למטרות שונות ומגוונות ובכל שלבי הבנייה – בשלד, במעטפת וכמובן בעבודות הגמר. השימוש באלומיניום מציע יתרונות רבים לקבלנים וכן לאלה המבקשים לבנות בית פרטי. כמובן שבנייה זה לא התחום היחיד שבו משתמשים באלומיניום – הוא משמש גם בעבודות פרזול, במארזים אטומים של מוצרים ולעוד עשרות שימושים בתחומים שונים. במאמר הזה, נדבר על השימושים שיש לאלומיניום כחלק מבנייה.

קירות מסך אלומיניום

קירות מסך הם אלה היוצרים את מעטפת המבנה ושימוש באלומיניום לצורך עניין זה, נפוץ בעיקר במבנים מסחריים ובבנייני משרדים למיניהם, אשר משלבים קירות מסך זכוכית ואלומיניום במעטפת המבנה, שמעניקה להם גם את המראה הנפוץ של זכוכית בה הכל משתקף כמראה מבריקה. יש לזה מראה מאוד חדשני, מודרני ואף “הייטקיסטי” ולכן השימוש בקירות מסך הוא נפוץ, אבל לא רק בגלל זה. קירות מסך אלה מאפשרים גם חדירה של אור טבעי למשרדים וכן שילוב של פתרונות הצללה, שלאחר מכן חוסכות כסף בצורה של חיסכון במיזוג ובתאורה. בנוסף, מדובר במעטפת בעלת עמידות גבוהה ולאורך שנים.

אלומיניום לבניין כחלק מעבודות הגמר

עבודות הגמר הן כל אלה אשר נותנות לבניין את הגימור, כלומר אחרי שסיימנו את שלב הקמת היסודות, בניית שלד המבנה וכן סיום המעטפת. כחלק מעבודות הגמר, מציבים במבנה את הדלתות, החלונות, אמצעי המיזוג, ארונות אסלות ועוד. תפקיד האלומיניום נמצא בעיקר בעניין החלונות והדלתות ולא רק באלה עצמם, אלא גם במסגרות החלונות והדלתות, במסילות, בפרופילים ועוד חלקים, העשויים אלומיניום.

בחירת העיצוב

לאלומיניום תפקיד מרכזי גם בעניין העיצוב, כאשר הוא מאפשר פתרונות עיצוביים רבים, שהם גם יפים וגם משתלמים. למשל, בעל הבית או הקבלן יכול לבחור בתריסי אלומיניום או בתריסי גלילה חשמליים מאלומיניום, המציעים גם יופי וגם נוחות בתפעול. בנוף, גם עניין קירות המסך מתקשר לנושא העיצוב, כאשר אלה מציעים מראה חדשני ונקי, שלא רק מחזיק לאורך זמן, כפי שציינו לעיל, אלא גם מעניק נוחות בניקיון המעטפת, כאשר קל יותר לנקות גימור חלק בצורת מעטפת המורכבת מקירות מסך זכוכית במסגרת אלומיניום.

מקצועני האלומיניום

אכן לאלומיניום שימושים רבים ואם אתם רוצים לשלב אלומיניום כחלק מהליך הבנייה שלכם – חשוב שתפנו לאנשי מקצוע, ממש כמו המומחים של אור אלומיניום, שלא רק שיעניקו לכם ייעוץ מקצועי ללא כל התחייבות, אלא גם יספקו לכם את מוצרי האלומיניום השונים, החל מדלתות אלומיניום, חלונות, מסגרות אלומיניום ועד לחלקים הקטנים יותר, כמו פרופיל אלומיניום לחלון או לדלת ועוד.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות