סגירת מרפסת אלומיניום – היתרים

בחודש יוני 2017, חתם שר האוצר כחלון על תקנות המאפשרות לקצר את מועד מתן היתרים לתוספות בנייה בחצי! מ-90 יום ל-45 יום. משמעות הדבר היא, שכעת תוכלו לסגור מרפסת בבית הרבה יותר מהר! במאמר זה נפרט אודות אותם היתרים ותקנות רפורמיות ונראה כיצד תוכלו לנצל אותם לטובתכם בסגירת מרפסת אלומיניום, העדיפה בהחלט על פני מתחרים אחרים.

תקנות חדשות היתרים חדשים

התקנות החדשות, אותן יזם השר משה כחלון, נועדו להפחית את הרגולציה בהליכי הרישוי והבנייה ולקצר משמעותית את לוחות הזמנים למתן היתר בנייה להליכי רישוי מצומצמים, כך שמתן היתר הבנייה יעמוד על 45 יום לכל היותר ממועד קליטת הבקשה. במידה ולא יחול כל טיפול בבקשה תוך 25 יום מקליטתה, תיחשב הבקשה כאילו אושרה, שלא כמו הליך רישוי רגיל, שבו היעדר החלטה נחשב בעצם לסירוב לבקשה.
בין סוגי העבודות והמבנים עליהם יחולו התקנות החדשות, ניתן למצוא: הוספת ממ”ד לדירה קיימת, תוספת בנייה על גג בניין, סגירת מרפסת מקורה, הוספת מרפסת בבניין עד ארבע קומות, עבודות פיתוח, עבודות לשיפור הנגישות ועוד. למרבית העבודות לא תידרש הסכמת הרשות, כפי שהיה נהוג עד כה ובהתאם לכך, לא יגובו דמי היתר. בנוסף, כעת הדרישות מבחינת היקף המסמכים שיש לצרף לבקשה מקלות יותר מבעבר.

זה הזמן למרפסת אלומיניום

עוד לא סגרתם מרפסת? התקנות החדשות כבר בתוקף. נצלו אותן, קבלו היתר בחצי מהזמן שהייתם צריכים בעבר וסגרו לעצמכם מרפסת אלומיניום. לשם כך, פנו למומחים של חברת אור אלומיניום. אור אלומיניום מציעים עיצובי אלומיניום חדשניים שיכולים לשלב בתוכם גם זכוכית שתעניק לכם גימור אלגנטי למרפסת ואפילו אפשרות לגגות רעפים לסגירת המרפסת.
גם סגירת מרפסת מקורה היא לא ביג דיל. העיצוב החדשני ובהתאמה אישית של אור אלומיניום, יספקו לכם בידוד תרמי ואקוסטי, שיעניק לכם אווירה חמה וביתית. בדיוק מה שאתם צריכים כדי להרגיש בבית. מרפסת אטומה או עם פתיחה חשמלית, באור אלומיניום תמצאו את כל מה שאתם צריכים.

סגירת מרפסת מחירים

אור אלומיניום מציעים לכלל הלקוחות שירותי סגירת מרפסת במחירים ההוגנים ביותר בשוק. כעת, לאחר שהתקנות של השר כחלון אושרו בפה מלא ונכנסו לתוקפן, תקבלו גם היתר וגם מרפסת בחצי מהזמן שהיה נהוג בעבר. לאור אלומיניום הניסיון, המקצועיות והיכולות הביצועיות הטובות ביותר לסגירת מרפסת אלומיניום מושלמת, עם מחירים מותאמים אישית לכל לקוח ולקוח. התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות