הרכב קירות מסך

קירות מסך משומשים בתדירות גבוהה במיוחד בתחום הבנייה המסחרי והציבורי, כאשר אלה מאפשרים אלמנטים ויתרונות רבים כמו: עיצוב, חדשנות, חיסכון בתאורה ומיזוג, ניקוי, נראות ועמידות לאורך זמן. ממה מורכבים אלה ואיך בדיוק הם מספקים כל כך הרבה יתרונות לכל בניין שעליו הם מותקנים? המשיכו לקרוא, כל המידע לפניכם.

מה זה קירות מסך?

קירות מסך הם בעצם המעטפת החיצונית של המבנה. בישראל, נהוגה שיטת הבנייה המחייבת בנייה של השלד ורק לאחר מכן של המעטפת ולבסוף עבודות גמר. קירות מסך אם כן, שייכים לשלב של בניית המעטפת – היא שתקבע את נראותו של הבניין, את כמות התאורה הטבעית שתחדור פנימה ועוד. מה חשוב שיהיה במעטפת? מבחינת העיצוב זה די ברור – המטרה שיהיה יפה, מבחינת חדירת תאורה – חשוב שתהיה כניסת תאורה טבעית במידה שתאפשר חיסכון בחשמל וכן כזו שתשלב פתרונות הצללה, שתחסוך הוצאות של מיזוג במידת מה. חשוב גם שמבנה המעטפת יהיה עמיד – אם נבחן כמה שנים אחורה את מעטפת השיש הייתה נפוצה – נהיה עדים להתפרקות של המעטפת במבנים רבים, כך שמבחינת עמידות, הפתרון של שיש הוא פחות טוב.

ממה מורכבים קירות מסך?

על פי רוב, תשמעו שמכנים אותם קירות מסך זכוכית, אבל אלה מורכבים משילוב של זכוכית ומסגרת אלומיניום. הרכב הקירות מאפשר את היתרונות שדיברנו עליהם בפסקה הקודמת, אם מבחינת חומר המאפשר חדירה של אור טבעי, פתרונות הצללה ועמידות לארוך זמן וכל זאת, לצד נראות עיצובית יפה.

קירות מסך – מחירים

לקירות מסך מחירים משתנים, כאשר הגורם החשוב ביותר המשפיע על העלות, קשור בסוג ההתקנה שהקבלן בוחר לבצע. ישנן שתי שיטות עיקריות: שיטת העמודים המכונה גם שיטת הסולמות ושיטת קיר מסך מבני. שיטת קיר מסך מבני, נהוגה בעיקר בארה”ב ואירופה ואילו בישראל, ברוב המקרים בוחרים בהתקנה בשיטת הסולמות, שכן התקנה זו זולה באופן משמעותי וכן הידע והניסיון של הישראלים בהתקנה בשיטה השנייה לא מקיפים ומבוססים מספיק. בשורה התחתונה, אם יש שיטה שגם מאפשרת הוזלה משמעותית של בניית המעטפת ואפילו מאפשרת להרכיב חלק מהמעטפת עוד במפעל – למה שלא נשתמש בה?

רוצים לדעת עוד על קירות מסך? רוצים לדעת כיצד ניתן לשלב קירות מסך גם במבנים פרטיים? רוצים לקבל הצעת מחיר בעניין קירות מסך ובכלל, לקבל ייעוץ מקצועי ללא כל התחייבות? צרו קשר עם אור אלומיניום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל הנוגע לקירות מסך, אלומיניום ובנייה.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות