הכן את המסעדה שלך לחורף

החורף כבר ממש מעבר לפינה ואם אתם בעלים של מסעדה – כדאי לכם להתחיל להתכונן. כי נכון, אתם יכולים לוותר מקומות הישיבה שנמצאים מחוץ לחלל הסגור, אבל בתחום כמו תחום המסעדנות, אנחנו היינו ממליצים להשקיע מעט יותר על מנת שתוכלו לנצל את מלוא פוטנציאל המקום שבמסעדה שלכם ולספק לסועדים שלכם, חוויה נעימה יותר במסעדה שלכם.

למה כדאי לבצע סגירת חורף למסעדות?

התחום שאתם, בעלי המסעדות נמצאים בו הוא לא תחום קל. להיות בעלים של מסעדה בישראל זה לדעת שעל הדרך – אתם מוכנים לקחת סיכון גדול במיוחד, שבו אתם חייבים לעשות הכל בשביל להצליח ולצאת שידכם על העליונה. לכן, חשוב שתהיה לכם האפשרות להשתמש בכל מקומות הישיבה האפשריים במסעדה שלכם ע”י סגירת חורף למסעדות, כדי שתוכלו להעניק שירות לכמה שיותר לקוחות ובכך – להגדיל את ההכנסות של המסעדה בצורה כזו שאולי תאפשר לכם קצת שקט במיוחד בעונת החורף. הרי בכל זאת, מדובר בעונה שמרבית האנשים מעדיפים להישאר בבית, מתחת לשמיכה ונמנעים מלצאת החוצה. אבל אם הם כבר בוחרים לצאת, הם מעדיפים ללכת למסעדות. לכן, חשוב שתהיה לכם את האפשרות לנצל את ההזדמנות הזו גם בחורף.

סגירת חורף למסעדות – מאיפה מתחילים

הדבר הראשון שחשוב להבין בכל הקשור לנושא סגירת חורף למסעדות, הוא שאמנם אנחנו סוגרים את מתחם החוץ או החצר, אבל אין שום כוונה לאטום את המקום לחלוטין, אלא להיפך. בהתחשב בעובדה שמרבית המסעדות נוטות להשאיר במקומות האלו מפזרי חום או תנורים שונים ובהתחשב בעבודה שסגירת חורף מקצועית למסעדות אמורה להגן על המסעדה ועל הסועדים מפני תנאי מזג האוויר שבחוץ בצורה הרמטית ותרמית, כדאי וחשוב שבכל זאת תהיה לכם את האפשרות לאוורר את המסעדה בשעת הצורך. אז מאיפה מתחילים? מהענקת תחושה של בחוץ – אפילו בפנים.

סגירת חורף למסעדות – לעשות את זה נכון

אז איך אפשר לסגור את החצר או המרפסת של המסעדה מבלי לחנוק את האוויר בפנים? פשוט מאוד – ע”י חלונות. עליכם לוודא שהחברה שתבצע את סגירת המתחם החיצוני של המסעדה, משאירה גם בסגירה עצמה כמה חלונות שניתן לפתוח בשעת הצורך, כדי לאפשר זרימת אוויר ולאוורר את החלל. בנוסף, כדי שבכל זאת לא נצטרך לאבד את תחושת ה”חוץ” של החצר או המרפסת, ניתן להשתמש בוויטרינות שקופות שיעניקו תחושה של חלל פתוח ונעים הרבה יותר.

מחפשים סגירת חורף למסעדתכם? באור אלומיניום נשמח לעזור! צרו קשר עוד היום לייעוץ חינם!

 

זקוקים לסגירת חורף למסעדות? מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות