איך נפטרים מיתושים?

הרבה דברים טובים יש בקיץ הישראלי, אבל החום הכבד ותנאי האקלים עושים את שלהם ומביאים איתם גם מטרדים שונים בדמות יתושים וחרקים. יתושים עשויים להוות מטרד משמעותי, במיוחד כאשר הם דוגרים בסביבת הבית שלנו, איפה שישנם מים עומדים ומקומות לחים. בחלק מהמקרים הם לא יהיו יותר ממטרד שגורם לנו להתגרד, אבל במקרים חמורים יותר הם עשויים לגרום לפגיעות משמעותיות בבריאותנו ולהדביק אותנו במחלות.

אז איך נפטרים מהם?

ישנן מגוון שיטות שהומצאו לאורך השנים על מנת להתמודד עם מטרד היתושים בארץ ובעולם. בחלק מהמקרים נוכל להתגבר על הבעיה בכוחות עצמנו, אך לעיתים זה יכול להגיע למצב שמחייב הדברה מקצועית. ישנם פתרונות אקולוגיים וישנם גם פתרונות סביבתיים למיגור תופעת היתושים בבית, כמו רשתות לחלונות. כיום יש יותר מודעות להימנעות משיטות הדברה שעשויות להיות רעילות עבורנו, כך שלא נפגע בבריאותנו מתוך ניסיון להיפטר מהיתושים.

במידה ויש בביתכם מכת יתושים, הצעד הראשון הוא לאתר בסביבת הבית מקורות מים עומדים ולייבש אותם, שם בדרך כלל מתבצעת הדגירה של היתושים. מקומות שרצוי לחפש בהם את מקורות המים העומדים הם על הגג, במקלט ואפילו מתחת לאדניות הפרחים והצמחים בסביבה שלכם. דרך אפשרית נוספת היא מריחה של תכשירים דוחי יתושים, אבל אסור ליצור מצב שבו גופכם נמצא תחת חשיפה ממושכת לתכשירים הללו.

רשת נגד יתושים ודוחי יתושים

אחת הדרכים הפשוטות והמוצלחות למיגור תופעה של יתושים בתוך הבית, היא התקנה של רשת יתושים על חלונות הבית ובמקומות בהם קיימים פתחים שדרכם הם יכולים לחדור פנימה. באמצעות הרשתות תוכלו להמשיך לאוורר את הבית כאוות נפשכם ללא דאגה מיותרת מכך שעשויים להיכנס יתושים ולעקוץ אתכם ואת בני משפחתכם. בכך תפחיתו משמעותית את הסיכון להידבק במחלות שהיתושים עשויים לשאת עמם ללא חשיפה לתכשירים מסוכנים.

צמחים כמו הגרניום, מליסה ופלקטרנתוס יכולים לשמש כדוחי יתושים טבעיים, כמו כן גם ריח של בצל, שום וחומץ עבור אלה שבינכם שלא יחששו למרוח את גופם בניחוחות המרתקים הללו. אפשר גם לתלות אותם על יד החלון אם תעדיפו לא להימרח בהם, בחירה מובנת לחלוטין.

פתרונות הדברה נוספים

היה ולא הצליח לכם אף אחד מהפתרונות הטבעיים יותר שהוצעו עד כה, תוכלו לפנות לחברת הדברה מקצועית. חשוב במקרה כזה שתוודאו כי בעל המקצוע עושה שימוש בחומרים ייעודיים לזחלי יתושים הנמצאים בתוקף ובעדיפות לשימוש בחומרים אקולוגיים, במיוחד אם ישנן גם חיות מחמד בבית שנוטות לרחרח את הרצפה.

זקוקים להתקנה של רשת לחלונות נגד יתושים? מוזמנים להתקשר עוד היום לאור אלומיניום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופנייה

השירות שלנו הינו שירות התקנה ואינו שירות תיקונים בלבד

רן 052-5077707

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
כתבו לנוmore details
0 /
Previous
Next
התקשרו
נגישות